Изработено Да Трае Со Генерации

Уникатни парчиња на мебел, изработени од високо квалитетни материјали. 

столови

За сите хедонисти кои знаат да уживаат во секој момент. Ергономски столови, со дизајн за сечиј вкус. 

маси

рустика

Уникатен безвременски рустичен дизајн, кој му дава посебен белег на секој дом. 

За Нас

Махагони е основана во 1992 година со седиште во Куманово и е горда на бизнисот во Македонија како водечки производител, марка и дистрибутер на висококвалитетни маси и столови.

Висококвалитетна суровина, модерна технологија по најнови стандарди и прифатливите цени доведоа до финален производ што одговара на барањата на нашите потрошувачи во Македонија, како и на нашите клиенти во странство.

Нашата работа е одговор на потребите на нашите клиенти, а нивните потреби се нашиот патоказ за развој. Со сегашниот развој, ние сме посветени на трајно подобрување и рафинирање, а следењето на овој тренд е мотивот и предизвикот на компанијата. Со една цел, ја одржуваме својата репутација и го оправдуваме квалитетот што го градиме со години.

Претплати се и дознај прв за сите новитети и попусти!