M 13

За сите оние кои сакаат да ги следат трендовите, а сепак се љубители на едноставните форми. Со масата М13 градите скандинавски стил, базиран на функционалност, дефинирани линии, беспрекорна изработка и ненаметлива елеганција. М13 може да биде со плотна фурниран медијапан бука, даб, пастелни нијанси и орев, четири метални впечатливи ногари. Масата е достапна во три стандардни димензии, 140/90 см, 160/90 см и 180/90 см. Масата има опција и за продолжеток од 50 см по Ваша желба и потреба.

  • 160/90
  • 180/90
Clear

Опис

ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ: 

140/90 cm

160/90 cm

180/90 cm

140/90+40 cm

160/90+50 cm

180/90+50 cm

Дополнителни информации

Димензии

160/90, 180/90

Можно е да ти се допаѓа…