M 12

Трпезариска маса М12 е за сите смели луѓе кои секогааш сакаат нешто ново и различно. Авангарден стил, кој ќе му даде поинаков сјај на вашиот дом. Плотната е изработена од фурниран медијапан бука, даб или орев, со метални испреплетени ногари достапни во повеќе нијанси. Достапна во две димензии 160/90 см и 180/90 см. Масата има опција и за продолжеток од 50 см по Ваша желба и потреба. За да ја комплетирате Вашата трпезарија Ви го препорачуваме стол С-025 со бука или даб ногарки, доколку сакате стол со метални ногарки тука е стол С-024 М и С-027 М.

  • 160/90
  • 160/90+50
  • 180/90
  • 180/90+50
Clear

Опис

ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ: 

160/90 cm

180/90 cm

160/90+50 cm

180/90+50 cm

Дополнителни информации

Димензии

160/90, 160/90+50, 180/90, 180/90+50

Можно е да ти се допаѓа…