C-028

Модерен стол со урбан дизјан кој е совршен додаток за вашиот дом. Дело на естетска оригиналност, кое ќе ја обезбеди вашата просторија со допир на стил. Изработен од метална рамка, со модерна силуета на заоблен наслон и квадратно седиште кое лежи на заоблените конусни ногари изработени од дрво бука, даб или орев. Истапацирана со меко кадифе каде што предниот дел од наслонот за грб и седлото се обележани со вертикални гребени кои придонесуваат да уживате во удобноста заедно со модерениот изглед.

Clear

Опис

ДИМЕНЗИИ:

Висина: 79 cм

Висина на седло: 46 cм

Ширина: 52 cм

Длабочина: 58 cм

Дополнителни информации

Боја

Беж, Зелена, Тиркизна

Можно е да ти се допаѓа…