C-027

Модерен дизајн и спој на фукционалност и удобност со користење на најквалитетен внимателно одбран мебел штоф кој  го прави ова парче мебел прав избор за комплетно опремување на ресторани, хотели, конференциски сали и секако и Вашиот дом. С-027 е изработен од метална рамка, а наслонот и седечкиот дел е обложен со сунгер и неткаен текстил. Покрај тоа што го имаме со метал го имаме и со дрвени ногари за сите кои не сакаат да излезат од рамките на класичното и тоа во бука, даб, орев и во пастелни нијанси.

Clear

Опис

ДИМЕНЗИИ:

Висина: 86 см

Висина на седло: 47 см

Ширина: 47 см

Длабочина: 55 см

Дополнителни информации

Dimensions 60 × 47 × 86 cm
Боја

Зелена, Портокалова

Можно е да ти се допаѓа…