C-027 M

За сите кои ги следат трендовите, С-027 /М е полн погодок. Цврсто седло обложено со сунѓер и метални ногари за бескрајна елеганција. Обложен со мек и најквалитетен мебел штоф, зацврстен со копчиња кои му даваат кралевски шарм и ноти на луксузност. Столот е достапен и со ногари од масивно дрво С-027. Лесно се вклопува со сите наши трпезариски маси и важи за еден од нашите најпродавани модели.

Clear

Опис

ДИМЕНЗИИ:

Висина: 85 см

Висина на седло:  47 см

Ширина: 47 cм

Длабочина: 57 cм

Дополнителни информации

Боја

Беж, Зелена, Портокалова, Сива

Можно е да ти се допаѓа…